Të Infektuar: 1110

Të Shëruar: 843

Të Vdekur: 30

Trajneri i Barcës: Lautaro lojtar shumë i mirë për ekipin tim

10:18 | 23 Maj 2020

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, pranon se sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, mund të jetë shumë i mirë në skuadrën e tij.

Barcelona prej kohësh është vënë pas sulmuesit të Interit, i cili këtë sezon ka kaluar formë të jashtëzakonshme, ku së bashku me Romelu Lukakun kanë formuar dyshen më të frikshme në Serie A.

“Në lidhje me këtë lojtar, ai mund të jetë shumë i mirë në këtë ekip, si dhe të tjerët që mund të jenë në nivelin e tij”, ka deklaruar trajneri i Barcelonës, përcjell lajmi.net.

Setien gjithashtu ka folur edhe për Neymar, duke thënë se do të dëshironte të stërviste brazilianin.

Kjo verë, do të jetë shumë interesante për Barcelonën në tregun e transferimit, ku do të shihet se cilët lojtarë do të afrojë, për të zëvendësuar Luis Suarezin./Lajmi.net/