Trajneri i Barcelonës: Ja kush është fajtor për humbjen nga Roma – Lajmi.net
Trajneri i Barcelonës: Ja kush është fajtor për humbjen nga Roma
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:37, 13 April 2018
Ernesto Valverde ka marrë përgjegjësinë për eliminimin e Barcelonës nga Liga e Kampionëve.

Trajneri spanjoll ka fajësuar vetën për eliminimin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nga Roma.

Barcelona për fatin e keq, regjistroi një nga përmbysjet më të dhimbshme në histori të klubit, ku rezultatin 4:1 nga ndeshja e parë nuk arriti ta ruaj, duke u mposhtur 3:0 në ‘Olimpico’.

Valverde në konferencën për shtyp të mbajtur sot para ndeshjes me Valencian, ka marrë përgjegjësinë, duke shtuar se këto ditë edhe i ka pritur pas marrjes së drejtimit të Barcelonës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO