Tradita interesante te Mallorca, Vedat Muriqi befasohet / “Shpërthejnë” fishekëzjarret gjatë stërvitjeve

Skuadra e Mallorcas ka një traditë interesante dhe këtë e mësoi edhe futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi. Gjatë stërvitjeve në kamp, filluan krismat – të gjithë u befasuan, shkruan Lajmi.net Në fakt ato ishin fishekëzjarre, që filluan rreth e rrotull fushës stërvitore në kampin e Mallorcas. Sigurisht qe kjo befasoi edhe lojtarin kosovar,…

Sport

24/05/2023 15:13

Skuadra e Mallorcas ka një traditë interesante dhe këtë e mësoi edhe futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi.

Gjatë stërvitjeve në kamp, filluan krismat – të gjithë u befasuan, shkruan Lajmi.net

Në fakt ato ishin fishekëzjarre, që filluan rreth e rrotull fushës stërvitore në kampin e Mallorcas.

Sigurisht qe kjo befasoi edhe lojtarin kosovar, Vedat Muriqi – i cili është futbollisti më në formë i klubit spanjoll gjatë këtij sezoni./Lajmi.net/