Totti sjell përforcimin e madh te Roma (FOTO)

Francesco Totti po negocion ardhjen e një përforcimi të ri te Roma.

Merkato

24/08/2017 13:51

Francesco Totti është angazhuar për të sjellë një përforcim të ri te skuadra e Romës.

Mediat italiane kanë njoftuar se ish kapiteni është takuar me sulmuesin e Sampdorias, Patrik Schick dhe kanë biseduar për transferimin e tij në Stadio Olimpico.

Shick kërkohej edhe nga Juventus e Inter por Roma është favorit i ri për transferimin e tij. /Lajmi.net/