“Torres është i vetëdijshëm dhe po flet”

Një lajm i mirë vjen nga Fernando Torres.

Sport

02/03/2017 22:57

‘RadioEstadoi’ njofton se Fernando Torres gjatë dërgimit për në spital ka filluar të flas.

“Lajm i mirë: Torres po transferohet për në spital, ai tani është i vetëdijshëm dhe po flet”, njofton RadioEstadoi./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6