Torres e bën ‘CT’ në spital, dalin rezultatet e para për gjendjen e tij

Atletico Madrid ka lëshuar një tjetër njoftim për gjendjen e sulmuesit Fernando Torres.

Sport

02/03/2017 23:31

Sulmuesi spanjoll ka kryer incizimin në kokë që njihet si ‘CT’, dhe rezultatet tregojnë se nuk ka pësuar dëmtime në kokë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6