Torres bën hajgare me Pepen, shënon golin e dytë ndaj Realit (Video)

Fernando Torres si duket është egjeli i Real Madridit, pasi ka shënuar dhe golin e dytë midis Santiago Bernabeut në ndeshjen e Copa del Rey.

Sport

15/01/2015 21:12

Pasi shënoi në minutën e parë të takimit, Torres arriti që të shënojë përsëri gol në minutën e parë, mirëpo kësaj radhe në minutën e parë të pjesës së dytë.

Ai e mashtroi për mrekulli Pepen duke e dërguar në publik dhe me një klas të lartë arrin ta mposht portierin, Navas.

Momentalisht rezultati është 2-1 në të mirë të Atleticos dhe gjasat e Realit për tu kualifikuar tashmë janë shuar pothuajse tërësisht. 

Video