Top dhjetë lojtarët më të paguar në Serie A – Lajmi.net
Top dhjetë lojtarët më të paguar në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:01, 12 February 2019
Është zbuluar lista e lojtarëve më të paguar në Serie A.

Lista me top dhjetë lojtarët më të paguar në Serie A, dominohet nga Juventusi.

Zonja e Vjetër ka plotë nëntë lojtarë me pagën më të lartë në ligën italiane, gjersa një i takon Milanit dhe një Napolit, përcjell lajmi.net.

Listën e lojtarëve më të paguar në Serie A e ka zbuluar gazetari italian, Tancredi Palmeri.

Më poshtë mund ta shikoni listën  e top dhjetë lojtarëve më të paguar në ligën e Italisë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO