Tmerrohet Taylor Swift, kapet në këmbë nga fansi në koncert (Video)

Gjatë performancës në njërin nga koncertet e saj, Taylor Swift është sulmuar nga fansi i saj.

ShowBiz

06/08/2015 14:12

Taylor Swift është në turneun e saj botëror ‘1989’ dhe gjithçka po i ecën për mrekulli.

Ajo njihet për afërsinë me fansat e saj, gjithmonë duke shkëmbyer mesazhe dhe duke bërë foto me ta, transmeton Lajmi.net.

Por, këtë herë i ka ndodhur diçka që e ka tmerruar edhe atë. Gjatë performancës së këngës
‘Bad Blood’, një fans i ka kapur këmbën asaj, duke e bërë të reagojë e frikësuar dhe e frustruar në të njëjtën kohë, por më pas Swift ka vazhduar performancën./Lajmi.net