“T’kom bo be n’mamin”, Beatrix dhe Egzona mundohen të sqarohen

Dyshja e Big Brother kishin një debat.

ShowBiz

15/01/2022 12:41

Megjithatë, banoret e shtëpisë së famshme u munduan të sqarohen, shkruan lajmi.net.

Teksa po qëndronin në oborrin e shtëpisë, Egzona, Beatrix, Xhesiara dhe Donaldi diskutonin.

Ndërkohë, Beatrix Dhe Egzona u sqaruan duke i shprehur pakënaqësitë e njëra-tjetrës.

“T’kom bo be n’mamin”, i thotë Beatrix, Egzonës për një situatë të caktuar.

Ndiq videon e mëposhtme./Lajmi.net/

YouTube player