Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Tjetër moment gjenial nga Messi (Video)

21:32 | 18 Mars 2015

Messi është duke vazhduar me spektaklin të cilin mund ta bëj vetëm ai.

Messi ka bërë dhe një tjetër lëvizje magjike në takimin kundër Manchester Cityt.

Pas një kombinimi të mirë, ai arriti t’ia fus topin ndërmjet këmbëve një lojtari të Cityt duke bërë që tërë Camp Nou ta brohorasë emrin e tij.