Titujt e medieve serbe pas humbjes së Shqipërisë

Humbja e Shqipërisë nga Zvicra nuk u ka ikur medieve serbe.

Sport

11/06/2016 17:46

Mediet serbe kanë raportuar për humbjen e Shqipërisë 1:0 nga Zvicra, në ndeshjen debutuese në Evropian.

Këta janë disa tituj të mediave online serbe:

“Shar e bën të qajë Edi Ramën: Zvicra me pesë shqiptarë feston në derbin vëllazëror”

“Zviceranët e pikëllojnë Shqipërinë”

“Humbje e Shqipërisë në debutimin në Euro”

“Zvicra me një lojtar më shumë fiton ndaj Shqipërisë”

“Zvicra thyen Shqipërinë me një lojtar më tepër!”

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.