Tito maniak seksual, edhe kjo foto e dëshmon këtë (Foto)

Lideri i Jugosllavisë komuniste, Josip Broz Tito, nga njerëzit që e kanë njohur nga afër është përshkruar si një maniak seksual.

Fun

09/06/2015 21:58

Ai kishte adhuruar tej mase femrat, dhe për të flitet se kishte pasur shumë afera, transmeton lajmi.net.

Një foto e vjetër e publikuar së fundi nëpër rrjetet sociale në një nga ish republikat jugosllave, shihet se si Tito i lëshon dorën në gjoks një femre të bukur, e cila po e priste me lule liderin komunist. (lajmi.net)

aa