Tina Turner shfaqet në publik (FOTO)

Pas problemeve shëndetësore të hasura së fundmi, Tina Turner ka bërë daljen e parë publike që nga viti 2014.

ShowBiz

01/05/2015 12:11

Ikona e muzikës 75-vjeçare Tina Turner dukej në një gjendje të mirë shëndetësore, teksa është fotografuar  në rrugët e Milanos, në 28 prill.

Tina ishte në shoqërinë e bashkëshortit të saj, Erwin Bach dhe dukej për mrekulli. lajmi.net