Tifozi me frizurë speciale kundër Serbisë (FOTO)

Ka tifozë që kanë shkuar deri aty sa kanë ndryshuar modelin e flokëve për të treguar dashurinë e tyre për Kombëtaren.

Sport

07/10/2015 12:17

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Serbisë po afron dhe shqiptarët kanë filluar edhe përgatitjet për këtë super ndeshje.

Disa prej tyre kanë shkuar deri aty sa kanë ndryshuar modelin e flokëve për të treguar dashurinë e tyre për Kombëtaren, shkruan “Albeu.com”.

I tillë është edhe një prej tyre, i cili ka bërë një model me shqiponjën pas koke, në shenjë mbështetje për djemtë kuqezinjtë.

Ndërkohë nuk mungojnë as ofendimet për Serbinë.