Tifozi imiton Mourinhon e Guardiolën

16:54 | 15 Mars 2014

Tifozi

Një tifoz spanjoll është në gjendje të imitojë në mënyrë të shkëlqyer disa prej trajnerëve më të mirë në botë. Nga menaxheri i Chelseas, Jose Mourinho, trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, strategu i Barcelonës, Gerardo Martino dhe drejtuesi i Bayern Munichut, Pep Guardiola, ai i bënë të gjithë. Të gjithë këta strategë të mëdhenj […]

Një tifoz spanjoll është në gjendje të imitojë në mënyrë të shkëlqyer disa prej trajnerëve më të mirë në botë.

Nga menaxheri i Chelseas, Jose Mourinho, trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, strategu i Barcelonës, Gerardo Martino dhe drejtuesi i Bayern Munichut, Pep Guardiola, ai i bënë të gjithë.

Të gjithë këta strategë të mëdhenj të futbollit imitohen mjeshtërisht nga djaloshi në fjalë.

Edhe pse pothuajse secili prej tyre kanë mënyrën e ndryshme të shprehjes dhe veprimit, djaloshi në fjalë duket se i ka studiuar mjaft mirë dhe nuk ka problem që t’i imitojë ata.

Për më shumë shihni videon.