Tifozët kundërshtarë çmenden pas Eva Carneiros

Tifozët që luajnë kundër skuadrës së Chelseas janë duke kënduar këngë të ndryshme nëpër stadium, pikërsisht për fizioterapeuten e Bluve, Eva Carneiros.

Sport

09/03/2015 21:11

Eva njihet si njëra nga Fizioterapeutetët më seksi në botë, dhe një gjë e tillë është duke i çmendur tifozët e skuadrës që luajnë kundër Chelseas.

Kështu, në ndeshjet e fundit, tifozët e Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit kanë kënduar këngë të ndryshme në drejtim të saj.

Në disa çaste ata kanë kërkuar nga Eva që të zhvishet dhe të tregoj gjoksin e saj.