Tifozët e zhveshin Neymarin (Video)

Neymar ka mbështetjen dhe dashurinë e shumë tifozëve anë e mbanë botës, teksa një gjë e tillë është vërtetuar edhe në mënyrë zyrtare pas ngjarjes së fundit.

Sport

28/12/2014 23:09

Yllit brazilian i ka ndodhur një gjë e pazakontë gjatë një ndeshje bamirësie, ku fansat u vërsulën në drejtim të tij.

Nga dashuria e madhe që kanë për të, tifozët i kërkuan fanellën e pjesës së lartme ashtu edhe atë të poshtmen, duke e lënë atë vetëm me brekë të brendshme.

Sidoqoftë, Neymar nuk i mohoi ata, duke iu plotësuar dëshirën.

Video