Tifozët e West Hamit hynë në fushë, konfrontohen me lojtarët – Lajmi.net
Tifozët e West Hamit hynë në fushë, konfrontohen me lojtarët
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:20, 10 March 2018
West United ka pësuar humbjen e tretë radhazi në Premierligë, duke u mposhtur 0-3 në shtëpi nga Burnley.

Kjo seri e humbjeve dhe renditja në vendin e 16 me vetëm tre pikë më shumë se pozita që dërgon një ligë më poshtë në fund të sezonit, ka bërë që tifozët e West Hamit të hynë në fushë pas ndeshjes me Burnleyn.

Disa tifozë të skuadrës vendase kanë hyrë në fushë në shenjë pakënaqësie ndaj skuadrës dhe drejtuesve, për rezultatet e dobëta këtë sezon e sidomos në ndeshjet e fundit.

Kjo bëri që ata edhe të konfrontohen me disa lojtarë të West Hamit në fushë./Lajmi.net/

ff

pro

t4

 

t3

t2

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO