Tifozët e Milanit dhe të Interit shpalosin koreografi fantastike (FOTO)

Dy grupet e tifozëve, ata të Milanit dhe të Interit, kanë shpalosur koreografi fantastike në derbin ‘Della Madoninna’.

Sport

20/11/2016 20:49

Tifozët e Milanit koreografinë ia kanë kushtuar presidentit legjendar të tyre, Silvio Berlusconit, për të cilin ky mund të jetë derbi i fundit.

ksdksk

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.