Tifozët e futbollit befasohen nga klubi i ri i Moratas (FOTO)

Alvaro Morata është i gatshëm të largohet nga Real Madrid.

Merkato

01/03/2017 08:46

Alvaro Morata do të largohet përfundimisht nga Real Madrid, gjatë afatit kalimtar të verës.

“Diario Gol” raporton se “Los Blancos” janë të gatshëm të pranojnë ofertën e Chelseas për transferimin e tij, përcjell “lajmi.net”.

Menaxheri i “Blues”, Antonio Conte dëshiron të ribashkohet me Moratan pas aventurës në Juventus. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6