Tifozët e ekipit nga Serie A festojnë golin e Ronaldos ndaj Juventusit – Lajmi.net
Tifozët e ekipit nga Serie A festojnë golin e Ronaldos ndaj Juventusit
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:02, 12 April 2018
Kundërshtari i Juventusit nga Serie A e festoi golin e Cristiano Ronaldos nga penalltia.

Tifozët e Fiorentinës festuan golin e Cristiano Ronaldos që eliminoi Juventusin nga Liga e Kampionëve.

Real Madrid u mposht 1:3 në Santiago Bernabeu por u kualifikua në gjysmëfinale pas penalltisë së diskutueshme të realizuar nga portugezi.

Në xhirimet e publikuara, një grup i tifozëve të Fiorentinës – rival i Juventusit nga Serie A – e festuan golin e Ronaldos. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO