Tifozët e Bayern të pakënaqur me çmimin e biletave në ‘Emirates’ (FOTO)

Tifozët e Bayern Munich e kanë shprehur pakënaqësinë e tyre për çmimin e biletave në stadiumin e Arsenalit.

Sport

20/10/2015 21:05

Ata përmes një baneri të shfaqur përpara tyre kanë protestuar për çmimet e larta dhe kanë thënë që futbolli pa ta s’vlen asgjë

“64 funte një tiketë, por pa tifozë futbolli nuk vlen as një peni”, kanë shkruar në banderolën e shfaqur para tyre përkrahësit e klubit gjerman.

Edhe klube të tjera e kanë shprehur pakënaqësinë e tyre, lidhur me çmimet e biletave në ‘Emirates Stadium’.