Tifozë të Barcelonës, a është ky momenti më turpërues në historinë tuaj? (Video)

Legjenda e Real Madridit, Raul Gonzales ka arritur që në vitin 1999 të heshtë plotë 99 mijë tifozë të Barcelonës që ishin të pranishëm në Camp Nou për të shikuar ndeshjen ndaj Real Madridit.

Sport

27/06/2015 23:55

Raul ishte njeriu që ka arritur të hesht plotë 99 mijë tifozë të Barcelonës në Camp Nou në vitin 1999.

Dhe, ai këtë gjë e bëri duke shënuar një gol shumë të bukur në takimin ndaj Barcelonës në tetorin e vitit 1999.

Përndryshe, Raul njihet si njëri nga lojtarët më të mirë në historinë e Realit, ndërsa për momentin e mban epitetin e golashënuesit më të mirë në historinë e kësaj skuadre.

YouTube player
YouTube player