“Ti je rrenc, nuk je lojtar”, Edona me akuza të rënda për Blerandon

Edona dhe Blerando janë dy nga lojtarët më të fortë të shtëpisë e që janë cak i debateve nga të gjithë banorët e tjerë. Së fundmi ata të dy patën një debat të ashpër mes njëri tjetrit, shkruan lajmi.net. “Ti je rrenc, nuk je lojtar”, i tha Edona Blerandos. Ky ofendim nga ajo e acaroi…

ShowBiz

29/11/2023 11:59

Edona dhe Blerando janë dy nga lojtarët më të fortë të shtëpisë e që janë cak i debateve nga të gjithë banorët e tjerë.

Së fundmi ata të dy patën një debat të ashpër mes njëri tjetrit, shkruan lajmi.net.

“Ti je rrenc, nuk je lojtar”, i tha Edona Blerandos.

Ky ofendim nga ajo e acaroi Blerandon por ai vendosi të mos e vazhdoj debatin. /Lajmi.net/

YouTube player