“Ti je profesor i dashurisë”, Bledi debaton sërish ashpër me Bleron

Bledi Mane është një nga opinionistët e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova. Gjatë prajmit të sotëm u diskutua tema e Bucit dhe Santianës, i dashuri i të cilës edhe kishte dërguar letër. Secili nga banorët dhanë mendimet e tyre, ndërsa mendimi i Bleros nuk i pëlqeu Bledit. “Ti je profesor i dashurisë”,…

ShowBiz

04/12/2023 22:26

Bledi Mane është një nga opinionistët e edicionit të dytë të Big Brother Vip Kosova.

Gjatë prajmit të sotëm u diskutua tema e Bucit dhe Santianës, i dashuri i të cilës edhe kishte dërguar letër.

Secili nga banorët dhanë mendimet e tyre, ndërsa mendimi i Bleros nuk i pëlqeu Bledit.

“Ti je profesor i dashurisë”, i tha Bledi Bleros dhe kjo e acaroi këtë të fundit shumë.

Blero është komentuar shumë për ndarjet me dy bashkëshortet e tij dhe lidhjen e tij të fundit. /Lajmi.net/