“Thjesht të dua”, Adelina Tahiri merr një dhuratë nga bashkëshorti

19:51 | 14 Tetor 2021

Këngëtarja ka një jetë të lumtur familjare.

Dhe, Adelina Tahiri shpesh surprizohet nga burri i saj, Serjozha Markov, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, përmes një storie të publikuar në Instagram, këngëtarja tregoi se ai i ka dhuruar një buqetë me lule.

“Thjesht të dua”, shkroi në përshkrimin e fotos duke i shtuar edhe një emotikon zëmer.

Ndryshe, Adelina Tahiri bashkë me avokatin maqedona, Serjozha Markov kanë një fëmijë, djalin Jonin./Lajmi.net/