Therje me thikë në një shkollë në Lipjan

Një therje me thikë është raportuar të ketë ndodhur dje në Lipjan. Një mashkull i mitur ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur me thikë gjatë një përleshje që ka ndodhur midis disa personave. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor. Lidhur me rastin janë intervistuar disa persona. Në konsultim me prokurorin një i dyshuar kosovar…

Lajme

23/03/2023 08:46

Një therje me thikë është raportuar të ketë ndodhur dje në Lipjan.

Një mashkull i mitur ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur me thikë gjatë një përleshje që ka ndodhur midis disa personave.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

Lidhur me rastin janë intervistuar disa persona.

Në konsultim me prokurorin një i dyshuar kosovar ( i mitur) është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje./Lajmi.net/