Theret me thikë një person në Prizren

9:52 | 12 Shtator 2019

Ilustrim

Një person është therur me thikë në Prizren.

Viktima ka raportuar ne Polici se nga persona të panjohur është therur me thikë përcjell lajmi.net

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga persona të panjohur është therur me thikë. Viktima është duke u trajtuar në spitalin e Prizrenit dhe gjendja e tij është stabile”. /Lajmi.net/