Theret me thikë një e mitur në Mitrovicë

Një femër e mitur është goditur me thikë në krah derisa ishte duke ecur rrugës në Mitrovicë.

Lajme

01/06/2015 11:26

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pas trajtimit mjekësor e njëjta është liruar.

Në lidhje me rastin i dyshuari mashkull, po ashtu i moshës së mitur, është paraqitur në Polici dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.