Theret me thikë një 19 vjeçar në afërsi të shkollës “Shtjefën Gjeqovi” – Lajmi.net
Theret me thikë një 19 vjeçar në afërsi të shkollës “Shtjefën Gjeqovi”
Autori: Lajmi.net Lajme 15:32, 9 November 2018
Sot një 19 vjeçar është therur me thikë në afërsi të shkollës fillore "Shtjefën Gjeqovi" në Prishtinë.

Ky informacion është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë, Agron Borovci.

“Rreth orës 13:30 është raportuar rasti Lëndim Trupor ( therje me thikë) në afërsi të shkollës Fillore “Shtjefën Gjeqovi” në Prishtinë”.

“Mbështetur në informatat e para dyshohet se dy grupe  janë përleshur në mes veti me ç’rast viktima një 19 vjeçar ka marrë lëndime në këmbë që dyshohet te jenë shkaktuar nga një mjet I mprehtë”.

“Të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes, porse janë të njohur për policinë”.

“Policia ka dalë  në vendngjarjes dhe ka filluar ndërmarrjen e veprimeve të nevojshme hetimore me qëllim lokalizimin e vendndodhjes së personave të dyshuar”, thuhet në përgjigjen e Borovcit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO