The Weeknd i publikon imazhin joshës Bellës

Pasi u ndanë për një kohë, çifti Bella Hadid dhe The Weeknd janë ribashkuar sërish.

ShowBiz

02/12/2018 15:59

Bella Hadid dhe The Weeknd tani po e shijojnë në maksimum lidhjen dhe nuk ngurrojnë të shfaqen bashkë në publik, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte këngëtari ai i cili publikoi një foto të të dashurës së tij, ku shfaqet tejet atraktive në bikini.

Bella po merrte rreze dielli pranë pishinës, kurse The Weeknd e fotografoi atë nga prapa dhe imazhin e postoi në Instagram. /Lajmi.net/