The Sun: Formacioni më i mirë deri më tani në Premierliga

Premierliga e ka mbyllur vitin e ri me skuadrat që priteshin të ishin në krye të tabelës.

Sport

01/01/2019 08:56

Liverpool e ka mbyllur pjesën e parë të sezonit si kampion i Premierligës.

The Sun ka përpiluar një formacion me lojtarët që kanë shkëlqyer deri më tani në këtë sezon, përcjell lajmi.net.

Sipas mediumit anglez, Manchester City prinë me tre lojtarë dhe Chelsea me dy, ndërsa Liverpool ka vetëm Mohamed Salahun në formacion edhe pse janë lider.

Më poshtë mund ta shikoni formacionin e plotë të publikuar nga The Sun. /Lajmi.net/