The Sun: Chelsea dhe Barcelona po i shkëmbejnë lojtarët

Chelsea dhe Barcelona, janë në prag të një marrëveshje të madhe.

Merkato

05/12/2018 18:53

Chelsea dhe Barcelona, janë shumë afër që të shkëmbejnë lojtarët.

Skuadra londineze po e dëshiron transferimin e Denis Suarezit, që nuk bënë pjesë në plante e katalonasëve, përcjell “lajmi.net”.

Nga ana tjetër, Barcelona dëshiron ta transferojë Willianin, pasi ka kohë që i është vënë nga pas.

Chelsea dhe skuadra katalonase janë shumë afër t’i shkëmbejnë lojtarët, mirëpo blutë po kërkojnë edhe një shumë të parave. /Lajmi.net/