‘The Rock’ flet për herë të parë pas martesës së pa pritshme

18:59 | 25 Gusht 2019

Javën që lamW pas Dwayne Johnson i kishte dhënë fund beqarisë.

Dwayne Johnson ka mbetur i mahnitur nga dasma e javës së kaluar ku ai dhe këngëtarja Lauren Hashian kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, transmeton lajmi.net.

Tani një javë pas dasmës aktori ka për Access ka thënë se ishte një organizim i mrekullueshëm dhe gjithçka ishte fenomenale, posaçërisht pasi kjo ceremoni është mbajtur e fshehtë deri ditën e fundit.

Dwayne së fundmi mori rol në filmin ‘Fast and Furious, Hobs and Shaw’ një projekt ky që po thyen rekorde në kinematografinë botërore. /Lajmi.net/