Teuta shkëlqen nga lumturia (Foto)

Teuta Krasniqi po shijon Venecian ndërsa thotë se tani që është e lumtur po shkëlqen edhe më shumë.

ShowBiz

21/08/2015 13:20

Artistja pas Turqisë po pushon në qytetin e bukur të Venecias ku shihet shumë e lumtur.

Ajo së fundmi ka postuar një kolazh fotografish ku ka shkruar: ‘Knaqësia është fuqi. Njerëzit e mirë shkëlqejnë më shumë’, transmeton Lajmi.net.

Kështu Teuta Krasniqi ka lënë të kuptohet se ajo është me të vërtetë shumë mirë dhe po shijon këto ditë pa e penguar askush./Lajmi.net