Teuta Krasniqi: Kam pasur notën mesatare mbi 9.1

19:47 | 31 Tetor 2021

Foto: Instagram

Teuta Krasniqi si rrallëherë zgjedh të flas për jetën e saj private, ani pse është përfolur gjatë për të në mediet rozë.

Në emisionin “e Dielë” me Vlera Fetahun, aktorja pranoi disa pyetja nga vajza e saj e madhe, Tarën.

Tara e pyeti nënën e saj se çfarë nxënëse ka qenë kur ishte fëmijë.

“Ne adoleshencë kam qenë pak më rrebele, por në fillore nxënëse e urtë dhe mirë. Ka pasur raste kur ndonjë 4she më kanë falur duke më vënë 5. Por në fakultet nota mesatare e imja ka qenë mbi 9.1”, u shpreh Krasniqi.

Ajo gjithashtu foli edhe për raportin e saj me Bubulinën, motrën, duke treguar se raportin mes tyre, e sheh njësoj si tani Tara me Kaian.