Teuta Krasniqi kalon fundjavën pranë personave më të dashur për të

Teuta Krasniqi kalon fundjavën pranë personave më të dashur për të.

ShowBiz

09/03/2019 12:32

Teuta Krasniqi ka ndarë me ndjekësit disa video në rrjete sociale, në të cilat shfaqet bashkë me burrin dhe vajzat, shkruan lajmi.net.

Këtë ditë vikendi, ata po relaksohen së bashku në natyrë, ndërsa që të gjithë dukeshin të lumtur.

Për ndryshe, Teuta Krasniqi është shumë e angazhuar në profesionin që ushtron. /Lajmi.net/