Ter Stegen në Premierligë, çmimi 100 milionë euro – Lajmi.net
Ter Stegen në Premierligë, çmimi 100 milionë euro
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:23, 16 May 2018
Sipas "Don Balon", United ka përgatitur ofertën për portierin e Barcelonës, Marc-Andre Ter Stegen.

Manchester United është në kërkim të një portieri.

Kjo pasi që David De Gea pritet të largohet në verë, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Don Balon”, United ka përgatitur ofertën për portierin e Barcelonës, Marc-Andre Ter Stegen.

Klubi anglez është gati të ofrojë 100 milionë euro për të. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO