Tenton të “vjedh” kamionin e ushtrisë ruse (Foto/Video)

Një grua që vizitoi panairin e Ushtrisë ruse është arrestuar pasi tentoi të nxirrte jashtë njërën nga kamionët e ushtrisë.

Fun

26/10/2015 20:16

Stafi nuk e kishte vënë re që çelësat ishin ende në kamionë, ndërsa gruaja mendoi të bënte një xhiro.

Megjithatë, ajo nuk shkoi shumë larg, pasi u përplas me hyrjen e gjitha në xhama, duke bërë që të shkaktojë dëme materiale.

Pas përplasjes, gruaja tha se kishte parë çelësat por nuk e mendoi se ato ishin të vërtet. Ajo deklaroi se kur kamioni u ndez e kapi paniku dhe nuk e dinte se çfarë të bënte.

Zëdhënësja e panairit tha se ngjarja është duke u hetuar për të kuptuar nëse ka ndonjë arsye të veçantë pas gjithë kësaj ngjarje./TopChannel

Kamioni 2Kamioni 3Kamioni 4

 

YouTube player