Tensione mes reperëve, Unikkatil shan Feron në një koncert live

Tensionet mes Unikkatilit dhe Feros sa vijnë e shtohen.

ShowBiz

09/05/2022 12:16

Ky tension erdhi pas publikimit të këngës së Unikkatilit, shkruan lajmi.net.

“Po eci”, titullohet kënga të cilën Fero e mori si “diss” ndaj tij.

Vetëm pak ka mjaftuar që Fero të publikojë këngën e tij të cilën e ka treguar haptaz se është “diss” ndaj Unikkatilit, por që ka prekur edhe Mozzik dhe Getinjon.

Madje sikur kjo nuk ishte e gjitha, u publikuan pamje teksa Fero në mes të rrugës e shante reperin shqiptar.

Ky i fundit nuk ka hezituar ta shajë Feron live gjatë një koncerti.

Si duket tensionet janë duke u rritur edhe më shumë./Lajmi.net/