Temperaturat në minus, Leonora Jakupi ‘arratiset’ në këtë vend – Lajmi.net
Temperaturat në minus, Leonora Jakupi ‘arratiset’ në këtë vend
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:24, 11 January 2019
Leonora Jakupi ka sjellë një imazh në një vend me borë.

Leonora Jakupi ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën po shijonte ambientin e mbuluar me borë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja këtë foto e kishte realizuar në Brezovicë, ku tregon se pëlqen këto ditë të ftohta.

Kujtojmë që Leonora nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt për fundvit, ndërsa mbetet të shihet se a do të sjell këngë të reja gjatë këtij viti. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO