Tean e tradhëton fustani, i dalin të pasmet në fotot e fundit

23:17 | 21 Nentor 2021

Foto: Instagram

Tea Trifoni është emër i njohur për publikun shqiptar.

Ish konkurrentja e Për’puthen nuk është shkëputur nga bota e ekranit, shkruan lajmi.net.

Ajo tani është pjesë e emisionit “Goca dhe gra”, një emision tanimë mjaft i ndjekur.

Tea është po ashtu mjaft aktive edhe në instagram ku nuk heziton të postojë foto të ndryshme.

Së fundmi ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet me një fustan ngjyrë të gjelbërt në të cilin i dolën të pasmet gjigante.

Ndryshe, pas lidhjes me Beartin ajo është deklaruar se nuk lidhet më me djemë nga Kosova./Lajmi.net/