Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

Tea dhe Bearti në momente romantike, zgjedhin filmin e njohur për ta shikuar

20:11 | 23 Shkurt 2021

Çifti i shumë komentuar po e kalojnë pothuajse gjithë kohën së bashku.

Në profilet e tyre zyrtare në Instagram sapo kanë postuar video, duke zbuluar për ndjekësit e tyre se çka janë duke bërë për momentin, shkruan lajmi.net.

Dyshja shihet se janë duke shikuar filmin e animuar Tom&Jerry pasi që të dy kanë postuar pak nga skenat e filmit.

Ndryshe, Tea dhe Bearti javët e fundit janë komentuar vazhdimisht për lidhjen e tyre të fshehtë të cilët bën lëmsh të gjithë pasi që askush nuk e kuptoi.

Rikujtojmë se, Tea ka dal çift me Andin nga programi “Përputhen” por që gjithçka ndryshoi pas skandalit se ajo ka një tjetër lidhje dhe Andi ishte i njoftuar për këtë./Lajmi.net/