Të zgjedhim ‘Këngën e Verës’ 2015 – Votoni – Lajmi.net
Të zgjedhim ‘Këngën e Verës’ 2015 – Votoni
Autori: Lajmi.net Entertainment 15:08, 23 September 2015
Votoni për të zgjedhur Këngën e Verës 2015 në top listën e Lajmi.net. Në propozime keni këngët më të dëgjuara me videoklipe gjatë kësaj vere ndërsa ju mund të vendosni se cili ka qenë hiti absolut.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO