Të shtrira pranë njëra-tjetrës, Kim dhe Kylie reklamojnë produktet e reja të grimit – Lajmi.net
Të shtrira pranë njëra-tjetrës, Kim dhe Kylie reklamojnë produktet e reja të grimit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:19, 16 April 2019
Kim Kardashian dhe Kylie Jenner kanë paralajmëruar linjën e re të produkteve të grimit.

Kim Kardashian dhe Kylie Jenner po sjellin linjën e përbashkët të produkteve të grimit, shkruan lajmi.net.

Dy bukuroshet këto produkte i reklamuan përmes një imazhi, në të cilin shfaqet atraktive të shtrira pranë njëra-tjetrës.

Të dy motrat ishin veshur me kostume të ngushta, në të cilat kishin vënë në plan të parë format bombastike trupore.

Për ndryshe, bizneset personale të Kylie dhe Kim u kanë sjellë atyre përfitime të mëdha. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO