Të shtëna në një lokal në Kaliforni, dhjetëra të plagosur – Lajmi.net
Të shtëna në një lokal në Kaliforni, dhjetëra të plagosur
Autori: Lajmi.net BotaLajme 10:02, 8 November 2018
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në një lokal në Kaliforni, si pasojë e të cilave janë plagosur dhjetëra njerëz.
Deri tani, nuk ka informacione për viktima.

Sipas mediave amerikane, ka pasur rreth 30 të shtëna. Sipas policisë, i dyshuari është nga Lindja e Mesme, rreth moshës 20-vjeçare, me mjekër dhe i veshur i gjithi me të zeza. /tch

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO