Të shtëna armësh në Mitrovicë: Disa persona gjuajnë në drejtim të një veture

Disa të shtëna armësh janë dëgjuar mbrëmë në Mitrovicë.

Lajme

14/05/2022 08:37

Policia bën të ditur se viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ishte në veturë.

Përveç dëmeve në veturë nuk raportohet për lëndime, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe  sekuestruar: një fishekë dhe një predhë plumbi.

Rasti vazhdon të hetohet. /Lajmi.net/