Të mërkurën publikohet “Si unë” nga Semi

Semi Jaupaj ishte tejet aktive me projektet e saj muzikore këtë vit. Ajo solli disa këngë që u pëlqyen shumë nga publiku, shkruan lajmi.net. Së fundi ajo ka zbuluar se ka gati edhe projektin e ri muzikor dhe i fundit për këtë vit. “Si unë” titullohet kënga e cila publikohet të mërkurën në orën 18:00.…

ShowBiz

05/12/2022 18:28

Semi Jaupaj ishte tejet aktive me projektet e saj muzikore këtë vit.

Ajo solli disa këngë që u pëlqyen shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka zbuluar se ka gati edhe projektin e ri muzikor dhe i fundit për këtë vit.

“Si unë” titullohet kënga e cila publikohet të mërkurën në orën 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sємι Jαυραʝ (@semijaupaj)

Semi ndërkaq në një emision tha se është fshirë kënga “All your lovin” nga YouTube nga Ron Zaiti, me të cilin e ka realizuar bashkëpunimin.

Ndryshe, dyshja janë përfolur se ishin në një lidhje të shkurtër./Lajmi.net/