A do të martohen së shpejti Tuna e Patrisi?

Ajo është në pritje të ëmbël. E ndërkohë që këto ditë të veçanta duket se e kanë zbukuruar edhe më shumë këngëtaren e njohur Tuna Sejdiu.

ShowBiz

19/12/2016 18:11

Tashmë, Tuna nuk po nguron publikisht të tregoi se sa ka ndryshuar trupi i saj, shkruan Indeksonline.

Tuna kohët e fundit po nguron të tregoi më shumë rreth planeve për të ardhmen. Megjithëse shumë shpejt ajo dhe partneri i saj do të bëhen prindër, asnjëri e as tjetri nuk kanë përmendur ndonjë ceremoni martesore.

Se a mos dyshja në fjalë po mendojnë që këtë hapë ta kalojnë në ‘privatësi’ .. pritet ta kuptojmë së shpejti.